INDEED IDENTITY ve vMIND TÜRKİYE PAZARI İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

«Indeed Identity ürünlerinin Türkiye’de kurumsal anlamda geniş bir kitleye hitap edebileceğini düşünüyorum. Muadili ürünlerle kıyasladığımda, Indeed Identity ürünlerinin hem daha fazla özellik barındırdığını, hem çok daha kapsayıcı bir yapıda tasarıma sahip olduğunu, hem de toplam satın alma maliyetlerinin çok rekabetçi olduğunu söyleyebilirim.»

Volkan Duman

vMind Genel Müdürü

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNİ ÇALIŞIRKEN İZLEME İMKANI

VMind, düzenli olarak Indeed Identity ürünlerini, farklı kurumlardaki bilgi güvenliğine ait uygulamalı örnekleriyle online olarak anlatıyor. Tamamen Türkçe olarak sunduğumuz web seminerine siz de kaydolabilirsiniz.

GEÇMİŞ UYGULAMALAR

Talep

Kurumun ihtiyaçlarından bazıları

İzin verilen ve yasaklanan SSH komutları listesinin belirlenmesi ve ayrıcalıklı her yeni oturumun PAM yöneticisi tarafından onaylanması gerekliliği tespit edildi. Şirket halihazırda başka bir PAM çözümü kullanıyor ve buna rağmen bu türden ihtiyaçlar için ilave çözümlere ihtiyaç duyuyordu. Indeed PAM’ın uygulanmasıyla beraber müşterimiz, kritik BT kullanıcılarının eylemlerini tam olarak denetleyebilir konuma getirildi.

Uygulama sonrası elde edilen avantajlar

  • Indeed PAM ile kurumun ihtiyaçları doğrultusunda ayrıcalıklı hesaplara gerekli erişimler sağlandı
  • PAM yöneticilerine sunulan yetki ile her yeni ayrıcalıklı oturumun onaylanması zorunluluğu getirildi.
  • PAM altyapısı rakip üründen sorunsuz bir şekilde taşındı.

İLETİŞİME GEÇİN

vMind’ın sizin de projenizi sunumlarına dahil etmesini, Ya da Indeed ürünlerinde size özel %15’lik indirimimizden hemen faydalanmak ister misiniz? vMind uzmanlarının sizinle en yakın zamanda iletişime geçmesi için hemen bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.