INDEED IDENTITY ve vMIND TÜRKİYE PAZARI İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

«Indeed Identity ürünlerinin Türkiye’de kurumsal anlamda geniş bir kitleye hitap edebileceğini düşünüyorum. Muadili ürünlerle kıyasladığımda, Indeed Identity ürünlerinin hem daha fazla özellik barındırdığını, hem çok daha kapsayıcı bir yapıda tasarıma sahip olduğunu, hem de toplam satın alma maliyetlerinin çok rekabetçi olduğunu söyleyebilirim.»

Volkan Duman

vMind Genel Müdürü

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNİ ÇALIŞIRKEN İZLEME İMKANI

VMind, düzenli olarak Indeed Identity ürünlerini, farklı kurumlardaki bilgi güvenliğine ait uygulamalı örnekleriyle online olarak anlatıyor. Tamamen Türkçe olarak sunduğumuz web seminerine siz de kaydolabilirsiniz.

GEÇMİŞ UYGULAMALAR

Talep

Kurumun ihtiyaçlarından bazıları

İzin verilen ve yasaklanan SSH komutları listesinin belirlenmesi ve ayrıcalıklı her yeni oturumun PAM yöneticisi tarafından onaylanması gerekliliği tespit edildi. Şirket halihazırda başka bir PAM çözümü kullanıyor ve buna rağmen bu türden ihtiyaçlar için ilave çözümlere ihtiyaç duyuyordu. Indeed PAM’ın uygulanmasıyla beraber müşterimiz, kritik BT kullanıcılarının eylemlerini tam olarak denetleyebilir konuma getirildi.

Uygulama sonrası elde edilen avantajlar

  • Indeed PAM ile kurumun ihtiyaçları doğrultusunda ayrıcalıklı hesaplara gerekli erişimler sağlandı
  • PAM yöneticilerine sunulan yetki ile her yeni ayrıcalıklı oturumun onaylanması zorunluluğu getirildi.
  • PAM altyapısı rakip üründen sorunsuz bir şekilde taşındı.

Bizi farklı kılan noktalar neler?

Uygunluk

Üst düzey erişim yönetimlerini bütün şirketler için ekonomik hale getiriyoruz. Sunduğumuz ürünler sizlere herhangi bir gizli maliyet yaratmadan siber güvenliğinizi bir üst noktaya taşımanızda yardımcı oluyor.

Ücretsiz deneme

Ürünlerimizi denemek ise oldukça uygun! Sizin müsaitliğinize göre hızlıca kurabileceğimiz ve yine tamamen sizin sistemlerinize adapte olabilen bir demo çalışmasını kolaylıkla yapabilme imkanı sunuyoruz.

Kişiselleştirme

Böylelikle taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn ettiğimiz çözümlerimizle tanışma fırsatı elde edeceksiniz.

Yerinde danışmanlık

Teknik ekibimiz eğer isterseniz yerinde danışmanlık, sistem dağıtımı ve destek vermek için her daim hazır.

İLETİŞİME GEÇİN

vMind’ın sizin de projenizi sunumlarına dahil etmesini, Ya da Indeed ürünlerinde size özel %15’lik indirimimizden hemen faydalanmak ister misiniz? vMind uzmanlarının sizinle en yakın zamanda iletişime geçmesi için hemen bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.