INDEED IDENTITY ve vMIND TÜRKİYE PAZARI İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

«Indeed Identity ürünlerinin Türkiye’de kurumsal anlamda geniş bir kitleye hitap edebileceğini düşünüyorum. Muadili ürünlerle kıyasladığımda, Indeed Identity ürünlerinin hem daha fazla özellik barındırdığını, hem çok daha kapsayıcı bir yapıda tasarıma sahip olduğunu, hem de toplam satın alma maliyetlerinin çok rekabetçi olduğunu söyleyebilirim.»

Volkan Duman

vMind Genel Müdürü

PAM Uygulamaları – Dikkat etmeniz gereken noktalar

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi - PAM, Türkiye’de bulunan şirketlerin birçoğu için siber güvenlik sağlanması konusunda büyük öneme sahip. PAM uygulaması yapmak isteyen Bilişim Teknolojisi uzmanları her gün karışa çeşitli zorluklarla karşılaşabiliyor. Siber güvenlik uzmanlarımızın PAM’ın Türkiye'deki geleceği, karşılaşabilecek zorlukları ve pazarın temel özelliklerini inceledikleri yuvarlak masa kaydına bir göz atın. PAM'ı uygulamak isteyen ancak ilk adımı atmakta zorlananlar için özel bir rehber hazırladık. "5 Adımda Mükemmel PAM uygulamasını" indirerek organizasyonunuz için en iyi çözümü nasıl sunacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bizi farklı kılan noktalar neler?

Uygunluk

Üst düzey erişim yönetimlerini bütün şirketler için ekonomik hale getiriyoruz. Sunduğumuz ürünler sizlere herhangi bir gizli maliyet yaratmadan siber güvenliğinizi bir üst noktaya taşımanızda yardımcı oluyor.

Ücretsiz deneme

Ürünlerimizi denemek ise oldukça uygun! Sizin müsaitliğinize göre hızlıca kurabileceğimiz ve yine tamamen sizin sistemlerinize adapte olabilen bir demo çalışmasını kolaylıkla yapabilme imkanı sunuyoruz.

Kişiselleştirme

Böylelikle taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn ettiğimiz çözümlerimizle tanışma fırsatı elde edeceksiniz.

Yerinde danışmanlık

Teknik ekibimiz eğer isterseniz yerinde danışmanlık, sistem dağıtımı ve destek vermek için her daim hazır.

İLETİŞİME GEÇİN

vMind’ın sizin de projenizi sunumlarına dahil etmesini, Ya da Indeed ürünlerinde size özel %15’lik indirimimizden hemen faydalanmak ister misiniz? vMind uzmanlarının sizinle en yakın zamanda iletişime geçmesi için hemen bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.